Vlněné paleto - Fialová s cappucccino

Vlněné paleto - Fialová s cappucccino
Výšivka:bohaté dubové a lipové listí vyšité nití cappuccino
Materiál:100%vlna, saténová podšívka 100% PES
Údržba:Vlna se nesmí prát, bělit. Pokud se kabát zmačká při sezení, je možné jej vyžehlit max. teplotou 150°C (doporučujeme jemně napařit). Vhodné je chemické čištění v čistírně oděvů a to tetrachlóreténem (perchlóretylénem),benzinem, trifluortrichlóretanem nebo fluoritrichlóretanem nebo fluoritrichlórmetanem obvyklými postupy. Nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Cena:7 500,- Kč
počet kusů

Popis

Tmavě fialové paleto s cappuccinovou výšivkou a překrásnou fialovou podšívkou kombinujte se světlými rukavicemi a dalšími koženými doplňky. Tmavě fialová nabízí oba dva pocity, ten první hýčká Vaší potřebu barev, které tak dobře vyjadřují naše nálady a ten druhý nasytí požadavek zvolit sice barvu a nezůstat jen u bílé a černé, ale barvu tmavého odstínu, takže se dá dostát jednoduché, přímočaté eleganci i na večer. Překrásná je i kombinace tohoto paleta s luxusní vysokogramážní žinylkovou cappuccinovou sukní, kterou najdete po rozkliknutí ikony SUKNĚ.

Fotografie

Tabulka velikostí

Paleto32-3436-3840-42
délka ramene + rukáv 60 63 66
délka paleta 73 78 83

Délky palet: počítá se s tolerancí + - 1 cm.

Vlněná paletaVlněná paleta

Vyberte jazyk / Choose your language CZ EN DE
Petra Sternbergová Jemniště Château
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací