Vlněné paleto - Hnědá s cappuccino

Vlněné paleto - Hnědá s cappuccino
Výšivka: bohaté dubové a lipové listí vyšité nití cappuccino
Materiál:100%vlna, 480g/m, saténová podšívka 100% PES
Údržba:Vlna se nesmí prát, bělit. Pokud se kabát zmačká při sezení, je možné jej vyžehlit max. teplotou 150°C (doporučujeme jemně napařit). Vhodné je chemické čištění v čistírně oděvů a to tetrachlóreténem (perchlóretylénem), benzinem, trifluortrichlóretanem nebo fluoritrichlóretanem nebo fluoritrichlórmetanem obvyklými postupy. Nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Cena:7 500,- Kč
počet kusů

Popis

Milujete hnědou barvu? Do hnědého paleta se obléknete jako do čokolády a odpíchnutá cappuccinová výšivka Vás krásně dozdobí. Vlněné paleto je vhodné na vycházky, výstavy, výlety, reprezentativní části naháněk a honů, veletrhy, návštěvy i jako příhodný oděv při doprovázení partnerů či přátel na myslivecké společenské akce. Pokud chcete vypadat opravdu kouzelně, přidejte k paletu i kožené, vyšší rukavice. V případě zájmu najdete tři barvy kožených rukavic ( koňak, cappuccino, tmavší hnědá ) po rozkliknutí ikony RUKAVICE. Je velmi elegantní zvolit kontrastní barvy: k tmavě hnědému paletu vypadají překrásně cappuccinové nebo prostě světlejší rukavice. Kontrastní podšívka podtrhuje kouzlo okamžiku i při takové chvíli jako je odkládání oděvu. Všíváme i podšívku tón v tónu.

Paleto na skladě Vám pošleme po zaplacení obratem. Jestliže na skladě ve Vámi požadované velikosti není, uděláme maximum proto, abychom ho vyrobili co nejdříve. O průběhu práce Vás budeme informovat.

Fotografie

Tabulka velikostí

Paleto32-3436-3840-42
délka ramene + rukáv 60 63 66
délka paleta 73 78 83

Délky palet: počítá se s tolerancí + - 1 cm.

Vlněná paletaVlněná paleta

Vyberte jazyk / Choose your language CZ EN DE
Petra Sternbergová Jemniště Château
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací