Vlněné paleto - Černá se slonovou kostí

Vlněné paleto - Černá se slonovou kostí
Výšivka:Bohaté dubové a lipové listí vyšité nití barvy slonové kosti
Materiál:90%vlna, 10% polyamid, saténová podšívka 100%PES
Údržba:Vlna se nesmí prát, bělit. Pokud se kabát zmačká při sezení, je možné jej vyžehlit max. teplotou 150°C (doporučujeme jemně napařit). Vhodné je chemické čištění v čistírně oděvů a to tetrachlóreténem (perchlóretylénem), benzinem, trifluortrichlóretanem nebo fluoritrichlóretanem nebo fluoritrichlórmetanem obvyklými postupy. Nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Cena:7 500,- Kč
počet kusů

Popis

Po velkém úspěchu s palety barev slonové kosti a hnědé nabízíme tu elegantně nejtradičnější a z módy nikdy nevycházející kombinaci černé a bílé - v našem případě bílé v odstínu slonové kosti. Vlněné paleto je vhodné na vycházky, výstavy, výlety, reprezentativní části naháněk a honů, návštěvy i jako příhodný oděv při doprovázení partnerů či přátel na nejen myslivecké společenské akce. Lesk černé podšívky podtrhuje kouzlo okamžiku i při takové chvíli jako je odkládání oděvu. Pokud chcete vypadat opravdu kouzelně, přidejte k paletu i černé, kožené, vyšší rukavice. V případě zájmu je najdete po rozkliknutí ikony RUKAVICE.

Fotografie

Tabulka velikostí

Paleto32-3436-3840-42
délka ramene + rukáv 60 63 66
délka paleta 73 78 83

Délky palet: počítá se s tolerancí + - 1 cm.

Vlněná paletaVlněná paleta

Vyberte jazyk / Choose your language CZ EN DE
Petra Sternbergová Jemniště Château
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací