Vlněné paleto - Zelená s ostřejší zelenou

Vlněné paleto - Zelená s ostřejší zelenou
Výšivka:bohaté dubové a lipové listí vyšité světle zelenou nití
Materiál:100%vlna, 480g/m, saténová podšívka 100% PES
Údržba:Vlna se nesmí prát, bělit. Pokud se kabát zmačká při sezení, je možné jej vyžehlit max. teplotou 150°C (doporučujeme jemně napařit). Vhodné je chemické čištění v čistírně oděvů a to tetrachlóreténem (perchlóretylénem), benzinem, trifluortrichlóretanem nebo fluoritrichlóretanem nebo fluoritrichlórmetanem obvyklými postupy. Nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Cena:7 500,- Kč
počet kusů

Popis

Očekává se, že přijdete v zelené? Krásný střih, živá zelená a odpíchnutá bohatá výšivka Vás velmi pěkně zkrášlí. Vlněné paleto je vhodné na vycházky, výstavy, výlety, reprezentativní části naháněk a honů, veletrhy, návštěvy i jako příhodný oděv při doprovázení partnerů či přátel na myslivecké společenské akce. Pokud chcete vypadat opravdu kouzelně, přidejte k paletu i kožené, vyšší rukavice. V případě zájmu najdete tři barvy kožených rukavic (koňak, cappuccino, tmavší hnědá) po rozkliknutí ikony RUKAVICE. Je velmi elegantní zvolit kontrastní barvy: k zelenému paletu vypadají překrásně koňakové nebo tmavší hnědé rukavice.

Paleto na skladě Vám pošleme po zaplacení obratem. Jestliže na skladě ve Vámi požadované velikosti není, uděláme maximum proto, abychom ho vyrobili co nejdříve. O průběhu práce Vás budeme informovat.

Fotografie

Tabulka velikostí

Paleto32-3436-3840-42
délka ramene + rukáv 60 63 66
délka paleta 73 78 83

Délky palet: počítá se s tolerancí + - 1 cm.

Vlněná paletaVlněná paleta

Vyberte jazyk / Choose your language CZ EN DE
Petra Sternbergová Jemniště Château
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací