Vlněné paleto - Zelená tón v tónu

Vlněné paleto - Zelená tón v tónu
Výšivka: bohaté dubové a lipové listí vyšité zelenou nití
Materiál:100%vlna, 480g/m, saténová podšívka 100% PES
Údržba:Vlna se nesmí prát, bělit. Pokud se kabát zmačká při sezení, je možné jej vyžehlit max. teplotou 150°C (doporučujeme jemně napařit). Vhodné je chemické čištění v čistírně oděvů a to tetrachlóreténem (perchlóretylénem), benzinem, trifluortrichlóretanem nebo fluoritrichlóretanem nebo fluoritrichlórmetanem obvyklými postupy. Nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Cena:7 500,- Kč
počet kusů

Popis

Líbí se Vám barevné kombinace na ostatních, ale sama si na ně netroufáte? Nebo troufáte, ale nechcete na konkrétní události vykukovat? Pak zvolte zelenou tón v tónu a dokreslete jednoduchou eleganci vkusnými doplňky. Vlněné paleto je vhodné na vycházky, výstavy, výlety, reprezentativní části naháněk a honů, veletrhy, návštěvy i jako příhodný oděv při doprovázení partnerů či přátel na myslivecké společenské akce. Pokud chcete vypadat opravdu kouzelně, přidejte k paletu i vyšší kožené rukavice. V případě zájmu najdete tři barvy kožených rukavic (koňak, cappuccino, tmavší hnědá) po rozkliknutí ikony RUKAVICE. Je chic zvolit kontrastní barvy: k zelenému paletu se velmi pěkně hodí koňakové nebo tmavší hnědé rukavice. Velmi elegantní saténová zelená podšívka podtrhuje kouzlo okamžiku i při takové chvíli jako je odkládání oděvu.

Paleto na skladě Vám pošleme po zaplacení obratem. Jestliže na skladě ve Vámi požadované velikosti není, uděláme maximum proto, abychom ho vyrobili co nejdříve. O průběhu práce Vás budeme informovat.

Fotografie

Tabulka velikostí

Paleto32-3436-3840-42
délka ramene + rukáv 60 63 66
délka paleta 73 78 83

Délky palet: počítá se s tolerancí + - 1 cm.

Vlněná paletaVlněná paleta

Vyberte jazyk / Choose your language CZ EN DE
Petra Sternbergová Jemniště Château
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací